ارزهای دیجیتال جدید

ارز‌های دیجیتال جدید همواره تولید و به بازار‌های ارز دیجیتال وارد می‌شود. ارز دیجیتال یا کریپتوکارنسی نوعی پول دیجیتالی است که به‌وسیله اطلاعات رمزگذاری شده ایمن می‌شود. اولین رمز‌ارز، «بیت‌ کوین» نام دارد که شخص نامعلومی به نام «ساتوشی ناکاموتو» در سال 2009 آن را خلق کرد.

کلیه معاملات انجام شده در «بلاک‌ها» ذخیره می‌شوند و هنگامی که یک بلاک تکمیل شد، به «بلاک‌چین» که همان زنجیرة بلاک‌هاست، اضافه می‌شود. هر پروژه در این زمینه با دیگری تفاوت چشمگیری دارد. در ادامه چند پروژه جدید معرفی شده‌اند.

معرفی پروژه‌های جدید ارزهای دیجیتال

DogeWhisky

DogeWhisky یکی از ارز‌های دیجیتال جدید است و در بلاک‌چین زنجیره هوشمند بایننس ضرب شده است. این رمز ارز مفهومی نوآورانه است که مد و هنر را با شراب ترکیب می‌کند. تیم سازنده داوطلبانه در فعالیت‌های زیست‌محیطی مشارکت دارد و دائماً به افراد کم‌برخوردار کمک می‌کند. 

ازاین‌رو، آن‌ها در تلاش‌اند تا نوع متفاوتی از هنر را ارائه دهند و آگاهی زیست‌محیطی جهانیان را بالا ببرند. قیمت این توکن امروز 0.000000000246 دلار آمریکا و حجم معاملات در بیست و چهار ساعت گذشته 501654.08 دلار بود.

Holoride

ارز دیجیتال Holoride انقلابی را رهبری می‌کند که صنعت تحرک و رسانه و زنجیره ارزش آن‌ها را برای همیشه تغییر خواهد داد. این با اتصال محتوای واقعیت توسعه‌یافته (XR) به نقاط داده دریافتی از وسیله نقلیه در زمان واقعی، نوعی رسانه‌ی کاملاً جدید را برای مسافران تولید می‌کند. 

این رسانه‌ی جدید که مسافران صندلی عقب را به‌شیوه‌ای کاملاً بی‌نظیر سرگرم می‌کند، محتوای الاستیک نام دارد. رویکرد انقلابی این ارز‌ دیجیتال ، وسایل نقلیه را به پارک‌های متحرک تبدیل می‌کند و نگرش مسافران نسبت به مسافرت را برای همیشه تغییر می‌دهد. قیمت این ارز دیجیتال امروز 1.55 دلار آمریکا بود و در بیست و چهار ساعت گذشته 3.40 درصد کاهش یافته است.

Island Girl

Island Girl از دیگر ارز‌های دیجیتال جدید است که قیمت آن امروز 0.000592 دلار آمریکا و حجم معاملات در بیست و چهار ساعت گذشته 286283 دلار است. این توکن که در بیست و چهار ساعت گذشته 42.05 درصد کاهش داشته است، در بلاک‌چین زنجیره هوشمند بایننس ضرب شده است. این توکن مبتنی بر جامعه است؛ یعنی که هر چه تعداد اعضا بیشتر باشد ویژگی‌های بیشتری در دسترس قرار می‌گیرد.

این توکن لذت‌های دنیای واقعی را با «متاورس» و «بازی برای کسب درآمد» ترکیب می‌کند. شما به‌سادگی و فقط با داشتن یکی از آن‌ها، می‌توانید کسب درآمد کنید و شاهد رشد $IGIRL خود بعد از هر تراکنش خواهید بود. دارندگان این توکن‌ها به طور خودکار در هر تراکنش یک توکن Island Girl نیز پاداش می‌گیرند.

Meta World Game

قیمت ارز دیجیتال Meta World Game امروز 0.010283 دلار آمریکا و حجم معاملات در بیست و چهار ساعت گذشته 5227683 دلار بود. این ارز دیجیتال در بیست و چهار ساعت گذشته 55.78 درصد افزایش داشته است. این بازی اکتشافی در کشوری پر از جزیره به وقوع می‌پیوندد و جزیره‌نشینان می‌توانند برای کسب درآمد جمع‌آوری، کاشت و بازی کنند. یک ابزار کشاورزی دارای ارزش کلکسیونی، سفری شگفت‌انگیز را در کشف جزیره و خلق ثروت برای شما به ارمغان می‌آورد.

در فضای ارز‌های دیجیتال جدید، بازیکنان دنیای پایدار خود را می‌سازند، دنیایی پر از جنب‌وجوش. در فضای این رمز ارز نیز، بازیکنان ابتدا وارد دنیایی فراجهانی می‌شوند و بر روی جزیره‌ای بیابانی فرود می‌آیند. این جزایر بیابانی سرشار از معادن و الوار هستند. برخی از این جزایر دارای سنگ معدن هستند. بازیکنان می‌توانند هرچقدر که می‌خواهند استخراج کنند و بسازند.

ارز‌های دیجیتال جدید

بازیکنان با استفاده از ابزار‌های ساخته شده از سنگ معدن خانه می‌سازند و یا با آن‌ها الوار یا سنگ معدن تولید می‌کنند. همچنین می‌توانند با ماهیگیری یا کشاورزی الوار یا سنگ معدن به دست بیاورند. می‌توانند از طریق مصرف سنگ معدن، چوب و غیره مواد غذایی تهیه کنند. از سنگ معدن می‌توان تجهیزات تولیدی را تهیه یا به‌روزرسانی کرد و آن‌ها را با سایر اقلام ارزشمند معاوضه کرد. البته بازیکنان می‌توانند این سنگ‌ها را بفروشند.

همچنین در بین این جزایر، جزایری با فضای بسیار زیبا و چشم‌نواز وجود دارند که دارای گیاهان و جانوران متعددی هستند. شرکت‌کنندگان در این جزایر بیابانی زندگی می‌کنند و زندگی خود را از طریق بلاک‌چین ثبت می‌کنند. همان‌طور که گفتیم، دارایی‌های بازی بازیکنان در Meta-world همگی در بلاک‌چین‌ها ذخیره می‌شوند. هر شخص ثالثی در پلتفرم تجارت دارایی دیجیتال یا دارای کیف پول دیجیتال و غیره می‌تواند به‌راحتی به این دارایی‌ها دسترسی داشته باشد. بازیکنان به‌راحتی می‌توانند این دارایی‌ها را به بازیکنان دیگر بفروشند یا ببخشند.

Idle Mystic Token

از ارز‌های دیجیتال جدید، می‌توان به Idle Mystic Token اشاره کرد که بروی بلاک‌چین زنجیرة هوشمند بایننس ضرب شده است. قیمت Idle Mystic Token امروز 0.232746 دلار آمریکا و حجم معاملات در بیست و چهار ساعت گذشته 260087 دلار بود. این توکن در بیست و چهار ساعت گذشته 5.23 درصد کاهش‌یافته است. این توکن قصد دارد بازی برتری در فضای بلاک‌چین ایجاد کند و شرکت توسعه PTE Games را برای نسخه‌های آینده به نمایش بگذارد.

ارز‌های دیجیتال جدید

این بازی اولین نسخه‌ای است که به دنبال بازی‌هایی مانند Axie Infinity، امکان مالکیت و مشارکت بازیکنان و توسعه دهندگان در توسعه آیتم‌های درون بازی را فراهم کرده است. این‌گونه بازی‌ها پتانسیل کسب درآمد را نیز ارائه می‌دهند. بازیکنان می‌توانند NFT‌ها را از طریق بازی‌کردن توسعه دهند و توسعه دهندگان می‌توانند پوسته‌ها، پس‌زمینه‌ها و ویژگی‌های دیگری را تولید کنند.

YmplePay

قیمت YmplePay امروز 0.000011 دلار آمریکا و حجم معاملات در بیست و چهار ساعت گذشته 507653 دلار بود. این توکن در بیست و چهار ساعت گذشته 91.39% کاهش‌یافته است. این توکن پروتکلی برای ارائه روشی ساده و ایمن برای پرداخت آنلاین با ارزهای دیجیتال است و فرایند ساده‌ای را برای پرداخت به مشتری ارائه می‌دهد. علاوه بر این، YmplePay ردیابی تراکنش از طریق bsc را برای افزایش امنیت معاملات پیشنهاد می‌کند.

MetaMars

قیمت این توکن امروز 2.00 دلار تا 7 دلار و حجم معاملات بیست و چهار ساعت گذشته 5،118،146 دلار بود. این توکن در بیست و چهار ساعت گذشته 87.86 درصد کاهش داشته است. متامارس از ارز‌های دیجیتال جدید و نوعی پلتفرم واقعیت مجازی است که توسط بلاک‌چین زنجیرة هوشمند بایننس تقویت شده است. در حال حاضر، دو بازی در این مجموعه موجود است. کاربران می‌توانند با ایجاد، تجربه و تولید محتوا و اپلیکیشن، سکه‌هایی را کسب کنند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند با خرید آیتم‌های مختلف، توکن‌های پروژه را خرج کنند.

ارز‌های دیجیتال جدید

 در این پروژه، تمام زمین‌های موجود در دنیای این بازی به طور دائمی فروخته می‌شود و در مالکیت جامعه قرار می‌گیرد. مالکان کنترل کامل دارایی خود را در دست دارند. در این بازی که مبتنی بر بلاک‌چین است، مالکان می‌توانند قطعه زمینی را خریداری کنند. سپس در این زمین می‌توانند انواع فروشگاه‌ها را بسازند و اجاره دهند تا سکه کسب کنند. این زمین‌ها سرمایه‌گذاری‌هایی واقعی برای مالکان به‌حساب می‌آیند که با آن می‌توانند سکه به دست آورند و در واقعیت به ثروت دست یابند.

 همچنین، این تیم پلتفرم NFT تولید می‌کند. در نتیجه، کاربران می‌توانند برای لذت بردن از پروژه‌های آینده، سکه‌های جدید، بازی‌ها و پاداش‌های NFT، $Metamars را به اشتراک بگذارند. MetaMars توکنی مبتنی بر جامعه با استاندارد ERC20 است که به‌عنوان ارز درون بازی عمل می‌کند. این تیم با انتشار یک بیلیون سکه، راه‌اندازی خوبی را انجام داد. همچنین، توسعه‌دهندگان قابلیت تبدیل‌شدن به پول را قفل کردند و نرخ مالیات 5 درصد را بر آن اعمال کردند؛ بنابراین، هر بار که توکن‌ها از کیف پولی به کیف دیگر منتقل می‌شوند، فرستنده پنج درصد کارمزد می‌پردازد.

Community Token

Community Token نیز از ارز‌های دیجیتال جدید است که قیمت آن، امروز، 7.57e-9 USD دلار آمریکا و حجم معاملات در بیست و چهار ساعت گذشته 2,562,204 دلار بود. این پروژه در بیست و چهار ساعت گذشته 34.16% افزایش‌یافته است. در دنیای ارزهای دیجیتال، هر روزه پروژه‌ها و توکن‌های فراوانی خلق شده و در کنار قبلی‌ها قرار می‌گیرد. ایده خلق سیستمی که مبتنی بر جامعه باشد، جدید نیست. اما مشکل اصلی در تمام این پروژه‌ها این است که توسط توسعه‌دهندگان هدایت می‌شوند. در واقع آن‌ها شبه جامعه‌محور هستند.

ارز‌های دیجیتال جدید

 اکنون، Community Metaverse به میدان آمده تا این کاستی‌ها را جبران کند و سیستمی واقعاً شفاف و کاملاً مبتنی بر جامعه را ارائه دهد. این مدل عملکرد بسیار ساده‌ای دارد. در این مدل به دارندگان اختیار کامل داده می‌شود تا از طریق سیستم رأی‌دهی تصمیم‌گیری کنند. این تصمیمات دررابطه‌با این است که پروژه به کدام جهت پیش برود و کدام محصولات ایجاد شوند.

MetaNet

قیمت MetaNet امروز 1.43e-9 USD دلار آمریکا و حجم معاملات در بیست و چهار ساعت گذشته 777136 دلار بود. این توکن در بیست و چهار ساعت گذشته 14.92 درصد افزایش‌یافته است. MetaNetflix (MetaNet) توکنی اختصاصی و ضد تورم است که در بلاک‌چین زنجیرة هوشمند بایننس ضرب شده است.

این پروژه پلتفرمی معمولی در متاورس نیست، بلکه پلتفرمی است که در آن تولید کنندگان محتوا NFTها را می‌خرند و به فروش می‌رسانند. این توکن چندین پلتفرم از کهکشان‌های مختلف را از بی‌نهایت در خود جای می‌دهد و آن‌ها را به درون متاورس می‌آورد. این توکن که از ایده متاورس سرچشمه می‌گیرد، در آینده بسیار توسعه خواهد یافت.

ارز‌های دیجیتال جدید

ظهور ارز‌های‌ دیجیتال جدید، مانند Metane، یکی از تحولات اخیر در چشم‌انداز بیت‌کوین است. چیزی به این پیچیدگی و انتزاعی همانند رمز ارز بیت‌کوین به ساختار مناسبی نیاز دارد تا اطمینان حاصل شود که بدون هیچ پیچیدگی، همان‌طور که باید کار می‌کند. اینجاست که Metanet وارد عرصه می‌شود. متانت بیت‌کوین را حمایت می‌کند و خود نیز بر روی بیت‌کوین زندگی می‌کند. این پروژه نوعی اینترنت 2.0 است که توسط بیت‌کوین ایمن شده است.

در حال حاضر، بسیاری از کاربران و شرکت‌ها با مسائل مربوط به حفظ حریم خصوصی کاربران و کنترل داده‌ها دست‌وپنجه نرم می‌کنند. دکتر کریگ اس. رایت، دانشمند ارشد nChain و خالق متانت، گفت که متانت «شبکة ارزشی» ایجاد شده بر روی بلاک‌چین است. این شبکه به‌عنوان جایگزینی مناسب و ایمن برای اینترنت، به صورتی که ما می‌شناسیم، عمل خواهد کرد. در نهایت اینترنت به زنجیره جانبی بلاک‌چین بیت‌کوین تبدیل می‌شود.

شفاف سازی بیشتر

برای شفاف‌سازی، Metanet هیچ چیزی که بر روی بیت‌کوین ساخته شده است را نفی نمی‌کند. در عوض، همانند لایه‌ای اضافه شده به سیستم‌های موجود عمل می‌کند. همه افراد ملزم نیستند از آن استفاده کنند و همچنین همه افراد اشتیاقی به استفاده از آن ندارند. بااین‌حال، این پروژه دنیای جدیدی از فرصت‌ها و تجربة آنلاین مناسب و امنی را برای کاربران و شرکت‌ها خلق می‌کند.

در ارز‌های دیجیتال جدیدی مانند Metanet هر محتوایی که کاربر ایجاد کند و به‌صورت آنلاین بفرستد متعلق به خود اوست؛ بنابراین، کاربر هر بار که کاربر دیگری با چیزی که فرستاده شده درگیر شود، مبلغ کمی را به دست می‌آورد. به‌عنوان‌مثال، کاربر دیگر روی پست نظر می‌دهد یا پست را به اشتراک می‌گذارد. علاوه بر این، در ارز دیجیتال Metanet، برای دسترسی به پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی نیاز داریم تا از طریق نوعی کلید خصوصی مجوز دریافت کنیم.

mcEUR

قیمت mcEUR، امروز 1.14 دلار آمریکا و حجم معاملات در بیست و چهار ساعت گذشته 785484 دلار بود. این پروژه در بیست و چهار ساعت گذشته 2. 1 درصد افزایش‌یافته است. Moola پروتکلی قابل تبدیل به پول است اما نمی‌توان تصدی آن را به دست گرفت. این پروتکل بر روی بلاک‌چین Celo ضرب شده است و دسترسی به بازده و اعتبار را دموکراتیک می‌کند. 

ارز‌های دیجیتال جدید

سپرده‌گذاران به طور فعال سود به دست می‌آورند. این سود توسط وام‌گیرندگانی که می‌توانند وام‌های بدون وثیقه را به‌صورت دائمی یا وام‌های فوری تحت وثیقه دریافت کنند، پرداخت می‌شود.

Hillstone

قیمت Hillstone امروز 4.12 دلار آمریکا و حجم معاملات در بیست و چهار ساعت گذشته 240636 دلار بود. Hillstone در بیست و چهار ساعت گذشته 6.05 درصد کاهش داشته است. Hillstone Finance از ارز‌های دیجیتال جدید و دارایی قابل تبدیل به پول و مبتنی بر قرارداد هوشمند است که توسط Hillstone Partners، اولین متخصص M&A در کشور کره اجرا می‌شود. هدف آن تأمین نقدینگی برای محصولات مالی زنجیره‌ای مختلف یا دارایی‌های فیزیکی است. دیگر اهداف آن ارائه محصولی غنی، متنوع و کانالی مناسب سرمایه‌گذاری و تأمین مالی برای عموم است.

هدف Hillstone Finance این است که هر شخصی اجازه دسترسی آسان به سرمایه‌گذاری را داشته باشد. این پروژه سعی بر این دارد تا به برابری‌های جغرافیایی و اقتصادی در بازارهای مالی بسته دست یابد. در نتیجه فرصتی را برای سرمایه‌گذاران فردی فراهم می‌کند تا در محصولات سرمایه‌گذاری مانند سهام خصوصی که قبلاً در دسترس نبودند، سرمایه‌گذاری کنند.

این ارز دیجیتال همانند پلی است بین صنعت مالی غیرمتمرکز و صنعت مالی سرمایه‌گذاری. این پروژه در چارچوب قوانین و مقررات عمل می‌کند و پیوندهای قوی با خدماتی ایجاد می‌کند که توسط امور مالی غیرمتمرکز ارائه می‌شوند.

این پروژه به سازمان‌های دولتی و مؤسسات مالی زمان و نمونه‌هایی را ارائه می‌دهد تا به سمت تمرکززدایی و ایجاد تقسیمات صنعتی و قانونی حرکت کنند. در نهایت، این امر به Hillstone کمک می‌کند تا به یک پلتفرم مالی جامع کاملاً غیرمتمرکز تبدیل شود.

سخن آخر

ارز‌های دیجیتال جدید، همان‌طور که گفته شد، ویژگی‌ها و کاربردهای مخصوص به خود را دارند. برخی به سرگرمی می‌پردازند و برخی نیازی را بر‌طرف می‌کنند. ارزش تعدادی زیاد می‌شود و ارزش تعدادی کم. افراد مختلف بسته به نیاز و یا تمایلات خود می‌توانند در این دنیای بی‌پایان، پروژه مورد پسند خود را بیابند و در آن سرمایه‌گذاری کنند.

دیدگاهی ثبت نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.