یک مرامنامه دوستانه

دوستان عزیز یکسری قوانین هست که باید قبل از دیدن ویدیوهای من بدونید و بدون موافقت با این موارد من هیچ رضایتی از دیدن کلیپ‌هام و انجام کوچکترین کارهایی که گفتم ندارم. پس شما که فایلی رو از من دریافت کردید با این قواینن موافقت کامل دارید و اگر مخالفتی بود که نگاه نمی‌کردید.

تمام این موارد برای این هست که بتونیم بهتر باهم پیش بریم و یادتون باشه که وجود قانون هزاران بار بهتر از بی‌قانونی هست. خب چه بهتر که ماهم همین اول کار این قوانین رو باهم مرور کنیم تا بعدا مورد ندونسته‌ای نمونه.

توافقنامه بین پولین‌اَد و کاربران

دیدن هرکدام از ویدیوهای مجموعه (کلیپ‌های منتشر شده توسط تمام شبکه‌های اجتماعی اصلی پولین‌اَد که در فوتر سایت مورد حمایت قرار گرفته‌اند) به معنای قبول و موافقت با تمام مواردی است که در کلیپ بالا توضیح داده شده  و  با صحت کامل سلامت عقلی و روانی (که اگر اینطور نبود هیچوقت توانایی پیدا کردن و دیدن ویدیوها را نداشتید) تمام مباحث مطرح شده را می‌پذیرید.

همچنین تمام مسئولیت‌های ناشی از انجام روش‌های گفته شده برعهده کاربر هست و پولین‌اَد (مجری ویدیوها: آقای شمس) پیامدهای بعدی را به هیچ‌عنوان برعهده نمی‌گیرد.

تمام روش‌های یادشده در ویدیوها معمولا دارای ریسک و خطرات احتمالی هستند از قبیل انسداد IP ، آسیب به دستگاه مورد استفاده ، مسدود شدن اکانت‌ها و ….. تمام کاربران به این خطرات آگاه بوده و با مسئولیت خود به اجرای آنها می‌پردازند و هرگونه خسارت وارده به عهده خود کاربر است.

از آنجایی که معاملات با ارزهای دیجیتال فعلا در قانون اساسی کشور به ثبات کامل نرسیده است، هرگونه مشکلات و خسارات ناشی از تبادل اطلاعات و معاملات با آنها متوجه پولین‌اَد نمی‌گیردد و مصرف‌کننده‌گان و کاربران خود مسئولیت این موارد را برعهده می‌گیرند.