تجربه های برنامه نویسینکات مهم برنامه نویسی

بهترین کشور برای برنامه نویسان با بالاترین حقوق در سال ۲۰۲۰

قبل از اینکه بخواهیم بررسی کنیم بهترین کشور برای برنامه نویسان اگر بخواهند مهاجرت کند در سال ۲۰۲۰ چی هست بهتون پیشنهاد می‌کنم که حتماً مقاله زیر را با دقت بسیار زیاد بخوانید و بعد به سراغ ادامه این پست بیاید.

مهم‌ترین نکته برای انتخاب اینکه کدام کشور برای مهاجرت برنامه نویس ها بهتر است، این است که شما بیایید نیازهای کشورهای هدف رو بررسی کنید.

بدون مقدمه میریم سر اصل مطلب، برنامه نویس هایی که الان بیشترین احتیاج کشورهای مختلف صنعتی و پیشرفته هستند زبان‌های برنامه نویسی phyton,C++,Java,Kotlin,Swift,Php هستند. البته این شد اولین پیش نیاز شما که بر روی این زبان‌ها مسلط شویم و وقتی میگم مسلط اگر پستی که در بالا لینکش رو گذاشتم را خوانده باشید متوجه این مساله کشتی‌گیرها و فوتبالیست‌ها خواهید شد.

در قدم دوم وقتی کشور مقصد را انتخاب کردید بررسی کنید که شرایط کار برای چه اقشاری راحت‌تر هست مثلاً من اگر کشور هدفم آلمان باشد مسلماً زبان آلمانی یک امتیاز مثبت برای من هست اما اگر بلد نباشم یعنی اینکه کلاً به درد نخورم درست نیست، فقط اگر زبان کشور مقصد را هرچه بهتر بلد باشید امتیاز بالاتر و شانس بیشتری برای استخدام خواهید داشت.

پس تا اینجا گفتیم که یک تخصص خوبی داشته باشیم و دوم بتونیم تعامل خوبی و ارتباط بهتری با مقصد برقرار کنیم.

سومین موضوع ارائه خودمون هست، یعنی ما بتوانیم از طریق نمونه کارها، رزومه‌ها و صفحات معرفی مثل لینکدین یا فیسبوک و اینستاگرام خودمون رو به خوبی معرفی کنیم.

تا همینجا این سه قدم رو اگر به خوبی پیش رفته باشیم، اینکه کدام کشور برای ما بهتر هست رو قطعاً پیدا خواهید کرد ولی این که من بخواهم چند کشور را به صورت ثابت معرفی کنم برای شما چرا خوب نیست؟

اولین مورد اینکه شما باید توانایی و استعداد خودتونو بسنجید مثلاً یادگیری زبان انگلیسی برای من خیلی راحت‌تر از یادگیری زبان آلمانی است برای همین من کشور آلمان را از لیست اهداف خط می‌زنم چون یادگیری زبانشان برای من مشکل‌تر است و یا در اولویت پایین‌تری این هدف قرار خواهد داشت.

همچنین من تعداد زیادی هنرجو دارم که اینها به دلیل این که آذری زبان هستند پس یادگیری زبان استانبولی برای ایشان بسیار راحت‌تر نسبت به انگلیسی هست پس به سراغ کشور ترکیه می‌رود.

خیلی از هنرجوها هم به خاطر اینکه می‌خواهند به ایران نزدیک‌تر باشند و رفت و آمد برایشان آسان‌تر باشد و بتوانند در مواقعی که نیاز است به خانواده‌هایشان نزدیک شوند به راحتی این کار را کنند کشورهای نزدیک‌تر و حتی همسایه مثل ارمنستان را انتخاب می‌کند.

دوم اینکه نیازه بیشتر کشور مقصدم در چه حوزه‌ای هست؟ مثلاً اگر من کد نویس هستم و نه کارهایی مثل ماینینگ دیتا و اگر بخواهم کشور و مقصد هند انتخاب کنم قطعاً از یک کشور کشتی‌گیر دارم میرم به کشور فوتبالیست پرور و آنجا می‌خواهم ستاره فوتبال شوم این کاری بسیار مشکل است .

سومین مورد این هست که در تصمیم گیری برای این مورد بسیار بسیار واقع بین باشیم و از خیالبافی مثل اینکه به مهاجرها بدون کار حقوق می‌دهند و رایگان خانه می‌دهند و از این موارد بگذریم.

در همین رابطه یک آموزش بسیار جامع وجود دارد که به شما یاد می‌دهد که به عنوان برنامه نویس چطور به یک کشور اروپایی به صورت خیلی راحت با جزئیات دقیق و مراحل قدم به قدم شمارا راهنمایی می‌کند. پیشنهاد می‌کنم حتماً این مطلب را بخوانید.

مطالب مشابه

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست